неділя, 5 березня 2017 р.

Чистки у лісгоспах: на Рівненщині затримано 10 чиновників за незаконну вирубку (ФОТО)

Серед затриманих — в. о. начальника й екс-глава облуправління лісового господарства

Співробітники Управління захисту економіки Нацполіції спільно з військовою прокуратурою провели спецоперацію в Рівненській області, в рамках якої затримали директорів усіх лісгоспів за незаконну вирубку лісу, повідомив сьогодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у Facebook.

«Щоб спокійно працювати „по закону“, директори лісгоспів заносили керівництву десятки тисяч євро. А ті, в свою чергу, домовлялися з контролюючими службами про позитивний результат їхніх перевірок. Сьогодні затримали в. о. начальника й екс-керівника Управління лісового та мисливського господарства Рівненської області та вісьмох директорів лісгоспів, які „сумлінно“ працювали навіть у вихідні», — написав глава МВС.

Аваков наголосив, що колишній керівник облуправління залишив пост місяць тому, а його «справу» продовжив новопризначений начальник.

«15 тис. євро і 5 тис. дол. привезли директори лісгоспів керівництву управління. Вказану суму мали передати перевіряючим із Держлісагентства за приховування виявлених порушень. Якісно задокументовано й тих, хто брав, і тих, хто давав», — додав міністр.Фото: Арсен Аваков / Facebook

Нагадаємо, наприкінці листопада 2016 року представники уряду й парламенту спільно розробили законопроект, який знімає мораторій на експорт українського лісу.

Через місяць у Держлісагентстві України заявили, що стартувала підготовка реформи лісової галузі.

Читайте також: Незаконна вирубка лісу і почуття «Солідарності»

Джерело: Ракурс

0 коммент.:

Дописати коментар