понеділок, 6 березня 2017 р.

На Тернопільщині у вихідні горів сухостій та очерет майже на 15 гектарах

Рятувальники шість разів боролися з відкритим вогнем, рятуючи навколишні ліси, електропідстанцію та вежу мобільного зв'язкуУ Тернопільській області за вихідні ліквідовали 13 пожеж, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на інформацію прес-служби ДСНС в області.

Рослинність горіла у селі Біла Тернопільського району - 4 га очерету; у Почаєві - 0,3 га сухої трави, не допустили перекидання вогню на лісовий масив площею орієнтовно 25 га; 4 га у селі Лосятин Кременецького району, поряд з 30 га лісу; у селі Петрики Тернопільського району - 1,25 га сухої трави; поблизу лісу у селі Андруга, Кременецького району, 1,55 гапоряд з лісовим масивом орієнтовно площею15 га; 1 га у селі Підзамочок Бучацького району, де врятували електропідстанцію та вежу мобільного зв'язку.

Окрім того, 6 пожеж довелося гасити в приватному секторі. Загалом рятувальники зберегли 9 будівель різного господарського призначення та автомобіль.
Нагадаємо, рятувальники з початком весни застерігали краян від спалювання сухої трави.
Сьогодні, 12:33

http://khm.depo.ua/ukr/ternovpol/na-ternopilschini-u-vihidni-goriv-suhostiy-ta-ocheret-mayzhe-na-15-gektarah-20170306531611

0 коммент.:

Дописати коментар