понеділок, 20 березня 2017 р.

Калуський лісгосп закупив 2 кг насіння модрини європейської і планує посадити 18,4 га лісових культурКалуські лісники закупили для садіння 2 кг насіння модрини європейської

Зважаючи на сприятливі погодні умови, працівники лісового господарства розпочинають весняні лісокультурні роботи.

Цьогоріч лісгосп планує посадити 18,4 га лісових культур, провести сприяння природного поновлення на площі 7,2га, доповнення — на площі 12,7 га, інформують «Вікна» з посиланням на ДП «Калуський лісгосп».

До весняної лісокультурної кампанії лісівники підготувалися заздалегідь. Для успішного виконання запланованих завдань, восени минулого року провели комплекс підготовчих робіт: вирощено майже 80,0 тис. штук стандартних саджанців, заготовлено насіння деревних порід, що повністю забезпечить потреби лісгоспу необхідною кількістю садивного матеріалу. Крім того, уже з початку року закуплено 2 кг насіння модрини європейської. Лісогосподарське підприємство підготувало необхідну техніку та інвентар.

Також 21 березня 2017 року (Міжнародний день лісів) стартує всеукраїнська щорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Зазначимо, що цього року Міжнародний день лісів відзначається під гаслом «Ліси та енергія». Акція триватиме з 21 березня до 15 квітня 2017 року.

Всі бажаючі можуть долучитися до посадки лісу разом з лісівниками. Щоб взяти участь в акції, необхідно звернутися в приймальню лісгоспу. Тел.: +38 (03472) 9-33-81.

Дата публікації: 2017.03.20

0 коммент.:

Дописати коментар