середа, 1 березня 2017 р.

Ураган на півночі Словаччини зламав близько 2 тис. дерев


Ураганний вітер, який вирував в минулі вихідні дні на півночі Словаччини, зламав на території Татранського національного заповідника (ТНЗ) понад дві тисячі дерев

Про це повідомило республіканське радіо, передає Depo.ua із посиланням на РИА "Новости".

"Понад дві тисячі живих дерев, що становить 1 335 кубометрів дерева, не витримало натиску ураганного вітру, який в минулі вихідні прогнав по території Татранського національного заповідника, що перебуває на відрогах гір Високі Татри. Деякі ламалися, як сірники", - йдеться в повідомленні.

За словами заступника директора фірми "Державні ліси ТНЗ" Павола Фабіана, "близько 850 кубометрів лісових насаджень було просто вивернуто з корінням". Дерева падали в основному поруч з дорогами або поблизу населених пунктів, але деякі постраждали і в глибині лісових масивів.

Представники ТНЗ звернулися до турфірм з проханням інформувати бажаючих відвідати заповідник про те, що багато лісові траси зараз завалені деревами, і рух ними утруднений. Керівництво заповідника вживає екстрені заходи по наведенню порядку, в цьому йому допомагає чимало добровольців, в тому числі туристи.

Сьогодні, 23:05

0 коммент.:

Дописати коментар