середа, 15 березня 2017 р.

У трьох національних природних карпатських парках висадять близько 20 тис. саджанців дерев - Мінприроди

В рамках першого етапу всеукраїнської програми "Разом за природу" на території національних природних парків (НПП) "Синевир", "Сколівські Бескиди" та Карпатського НПП буде висаджено близько 20 тис. саджанців дерев.

Як повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України, ініціатори проекту пропонують кожному українцю внести свій внесок - долучитися до відновлення українських Карпат і посадити своє дерево.

"Спільні зусилля по відтворенню та збереженню лісів є довгостроковими інвестиціями, допомагають охороняти природу вже сьогодні, а також налагоджувати діалог з місцевими громадами і створюють імідж нашої країни на міжнародній арені", - розповів директор Департаменту з питань заповідної справи Міністерства екології України Ігор Іваненко.

За словами національного координатора Всесвітнього фонду природи (WWF) в Україні Олени Тарасової, щороку людство споживає більше ресурсів, ніж встигає відновити наша планета.

"Якщо тенденція не зміниться, то в 2030 році для забезпечення потреб нам знадобиться дві Землі. Щоб змінити поточну ситуацію, варто діяти разом", - підкреслила вона.2017-03-15 09:00
expert.org.ua

0 коммент.:

Дописати коментар