середа, 15 березня 2017 р.

Робоча поїздка Христини Юшкевич у Шотландію - день 3Із фейсбука Kristina Yushkevych:
"Сьогодні у Шотландії була лісова програма. Зранку знайомились з практикою лісорозведення. У Шотландії дуже багато земель, які не використовуються, і власники вирішують їх заліснити. Це дуже вигідна справа для них, оскільки вони отримують знижки на земельний податок, а Лісова Комісія надає грант не тільки на огородження території та посадку, а й проведення догляду на наступні 5 років.Потім відвідали Національний парк.

Система природоохоронних територій Шотландії кардинально відрізняється від української. Національний парк є юридичною особою, але територія не вилучається у користувачів.

Господарство на території парку ведуть і приватні власники, і державне підприємство, і природоохоронна установа. При цьому, жодних обмежень у користуванні немає. Навіть проводять суцільні рубки.

На цій території ліс росте дуже повільно і вражає, що 200-літні дерева ростуть разом з 10-20 річними.

Старі дерева називають "прабабусями"


ПОПЕРЕДНІ ДНІ                                                                                                                      

Ознайомлення з роботою двох деревообробних підприємств Шотландії


Із фейсбука Kristina Yushkevych "Протягом сьогоднішнього дня ознайомилася з роботою двох деревообробних підприємств Шотландії. Перше є унікальним комплексом у дерев'яному будівництві, що поєднує розробку дизайну, підготовчі роботи та встановлення будинків. Потім відвідала...Візит до Університету Північно-Шотландського нагір'я та островів Христини Юшкевич


Христина Юшкевич на своїй сторінці у Facebook повідомила, що в рамках візиту до Лісової Комісії Шотландії відвідала Університет Північно-Шотландського нагір'я та островів. " Разом з першим проректором університету оглянули заклад та деревообробний цех для практичних занять. Це...

0 коммент.:

Дописати коментар