четвер, 16 березня 2017 р.

Торік держлісгоспи Вінниччини отримали від мисливства майже 3 млн грн доходівВІННИЦЯ. 16 березня. УНН-Центр. У 2016 році держпідприємства лісгоспу Вінниччини отримали від проведення заходів мисливського господарства майже 3 млн грн, повідомили УНН-Центр у Вінницькій ОДА.

“Для більш ефективного ведення мисливського господарства вирішили створити фазанарій. Зараз у ньому 100 голів птиці, з них 60 самок та 40 самців. З дорослих фазанів вже сформували маточне поголів’я. Для виробничих потреб придбано 2 інкубатора. Перше поголів’я іллінецьких фазанів можна очікувати вже наприкінці квітня”, — говорить В’ячеслав Яворович, старший мисливствознавець ДП “Іллінецький лісгосп”.

Частину птиці, яку вирощуватимуть у фазанарії, підприємство буде реалізовувати. Вже сформовано пакет замовлень на реалізацію молодняка фазана. Значна частина молодняка буде вирощуватися для розселення в лісових угіддях ДП “Іллінецький лісгосп” для адаптації та розмноження в природних умовах. Частину фазанів вирощуватимуть для випуску “під постріл”.

0 коммент.:

Дописати коментар