четвер, 16 березня 2017 р.

Робоча поїздка Христини Юшкевич у Шотландію - день 4

І знову цитуємо Facebook Kristina Yushkevych"Сьогодні був досить насичений та плідний день роботи з представниками Лісової комісії Шотландії.

Відвідали підрозділ, який займається прикладними лісовими дослідженнями. Підрозділ має ще 7 підрозділів по всій Великій Британії. Тут фахівці займаються, зокрема, розробкою інноваційної стратегії для лісового господарства. Цікавим у цьому зв'язку є обмін дослідниками, науковцями та проведення спільних досліджень з питань підвищення життєздатності лісових екосистем в умовах зміни клімату. Ми одразу зробили відповідний запит для обміну.Після цього, із шотландськими дослідниками та представниками штаб-квартири Лісової комісії обговорили досвід ведення лісового господарства в обох країнах. Було багато запитань та жвава дискусія.

До речі, цікавий нюанс. За оцінкам Лісової Комісії приблизно 30% приватних лісів знаходиться у занедбаному стані, оскільки для приватних власників занадто дорого вести лісове господарство.А ще сьогодні ми ознайомились із дослідницькою роботою, направленою на покращення властивостей ялини. Цікаві напрацювання, які необхідні і для України в контексті природних негативних чинників, що призводять до масового висихання."


Джерело0 коммент.:

Дописати коментар