пʼятниця, 10 березня 2017 р.

На охорону лісів від пожеж виділяють 40 мільйонів


На охорону лісів Алтаю виділять 40 мільйонів рублів
Уряд Росії готове виділити близько 40 мільярдів рублів для проведення комплексу протипожежних заходів в лісистій місцевості Алтайського краю.

Виступаючи на засіданні уряду Алтайського краю, губернатор регіону Олександр Карлін розповів, що в зв'язку з великою пожежною небезпекою, яка очікується в нинішньому весняно-літньому сезоні, крайове керівництво звернулося за допомогою до центральної влади Росії.

В уряді країни прислухалися до аргументів керівництва Алтайського краю і погодилися виділити на проведення протипожежних заходів близько 40 мільйонів рублів (у 2015 році на ці цілі держава виділила 31,7 мільйона рублів).

Крім того, кошти на проведення в лісах регіону комплексу заходів щодо запобігання виникненню та гасіння утворилися вогнищ пожеж будуть виділятися орендарями лісових ділянок, що займаються виробничо-господарською діяльністю. За попередніми підрахунками, орендарям лісових масивів належить виділити в 2017 році на ці цілі близько 220 мільйонів рублів, повідомляє politsib.ru.

Очікується, що в нинішньому році моніторити ситуацію з виникненням вогнищ лісових пожеж в Алтайському краї будуть з космосу, а також за допомогою спеціальної авіації та безпілотних літальних засобів. Крім того, відстежувати режим пожежної небезпеки будуть і наземні служби, які здійснюють регулярний об'їзд найбільш небезпечних в пожежному відношенні територій.

За словами губернатора, до проведення робіт раннього попередження і гасіння вогнищ лісових пожеж вже готові три спеціальних вертольоти «Робінсон R-44», які в повному обсязі забезпечені пально-мастильними матеріалами.

У різних районах Алтайського краю до захисту лісів від вогню готові 682 одиниці спеціальної техніки, включаючи пожежні автомобілі, тягачі та всюдиходи. У разі необхідності, оперативно для гасіння пожежі може бути задіяний тисяча двісті двадцять одна рятувальник, який пройшов курс спеціальної підготовки.

Відзначається, що завдяки проведеній профілактичній роботі, кількість лісових пожеж в Алтайському краї з вини населення знизилося з 71% до 57%, хоча сільськогосподарські підпали є причиною виникнення кожного десятого вогнища загоряння.

0 коммент.:

Дописати коментар