вівторок, 21 березня 2017 р.

В Україні до кінця року планують насадити 500 кв. км лісу


Окрім відтворених лісосмуг буде створено ще 20 кв. км нових лісонасаджень.

Цього року в Україні планують відтворити понад 500 квадратних км лісу, 20 з яких будуть новими лісосмугами. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Читайте також: СБУ схопила керівника лісгоспу на Черкащині
Зазначається, що 21 березня у Міжнародний день лісів, виконуюча обов'язки голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич та представники делегації з Республіки Словенія взяли участь у посадці лісу на території Макарівського лісгоспу, що на Київщині.

"Садіння лісу виховує культуру бережливого ставлення до природи, особливо, коли до посадки лісу долучаються цілі родини, учні шкіл та студентство. Акція має передусім соціальний характер. До неї долучаються вихованці з будинків-інтернатів, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування", - сказала Юшкевич.

Читайте також: На Житомирщині директор сервісного центру за видачу прав вимагав деревину
За її словами, лісогосподарські підприємства, які входять до сфери управління Держлісагентства, забезпечать своєчасне відновлення лісів на зрубах минулого року.

НАГАДАЄМО, раніше уряд порахував обсяги вирубування лісів в Україні та передав цю інформацію правоохоронцям для того, щоби винні у масових вирубках деревини були покарані. Прем'єр-міністр повідомив, що уряд вже підготував інтерактивну карту лісів країни.

Укрaїнa  Сьогодні, 19:44 
ДОВІДКОВО                                                                                                        

що таке 500 км2 0 коммент.:

Дописати коментар