понеділок, 6 березня 2017 р.

Вітання з 8 Березня лісівників (оновлюється)

Дорогі наші жінки!

На календарі – довгоочікуване весняне свято, Міжнародний день прав жінок і миру! Прийміть найкращі вітання від чоловіків-лісівників Вінниччини!

Символічно, що пробудження природи, прихід весни пов’язаний з жінкою. Бо жінка багато в чому схожа на весну – вродою, лагідністю, ніжністю, налаштованістю на милосердя. Весна і Жінка приносять в наше життя НАДІЮ, ВІРУ, ЛЮБОВ, МИР!

Своєю унікальною, Богом даною, здатністю дарувати життя, робити його світлим і яскравим жінка виконує надважливу місію: всі ми з’явились на світ з волі Всевишнього та Жінки! Жінка – це храм любові, добра і миру.

Жінки мають особливу заслугу: вони – берегині, благодійно впливають на відродження духовності нашого народу, збереження кращих рис та якостей національного характеру.

Можу впевнено сказати, що особливу ношу в житті несуть 240 жінок-лісівничок, які працюють в лісовому господарстві Вінниччини. Пряме відношення до долі лісу мають і дружини, матері, доньки наших чоловіків-лісівників. Бо вони душею і серцем приймають і розуміють нелегку лісівничу роботу своїх синів, чоловіків, братів. Велика вам вдячність, наші дорогі жінки, за розуміння, підтримку, допомогу.

Бажаємо вам, дорогі наші матері, бабусі, дружини, сестри, доньки, внучки, здоров’я, щастя, радості й тепла, уваги і турботи з боку ваших рідних та близьких. Хай не згасне вогонь ваших сердець, зберігаючи кожного з нас, зігріваючи кожну оселю, кожну сім’ю і всю Україну!


З повагою Анатолій БОНДАР,
начальник обласного управління лісового та мисливського господарства,
заслужений лісівник України
Любі наші і ніжні жінки: мами, доньки, дружини, колеги!

Від імені чоловічої частини великого лісівничого колективу вітаю Вас зі святом 8 Березня!

Цього весняного дня ми щиро говоримо Вам про те, що залишається важливим, але часто несказаним.

Бажаю, щоб свято не обмежувалось одним днем. Щоб завжди кожна з Вас була тією жінкою, перед якою схиляють голову, незалежно від статусу, рангу та віку.

Недаремно кажуть: царство жінки – це царство ніжності і терпіння. А завдання чоловіка – захистити його від усіх можливих життєвих негараздів.

Уже давно стало буденною звичкою, що Ви поруч із нами, чоловіками, виконуєте непросту лісівничу роботу. І нерідко робите її так добре і сумлінно, як не завжди вдається чоловікам. Вашій волі, енергії та майстерності підвладне все. Навіть ліс.

Бажаю Вам, милі жінки, міцного здоров’я, великого особистого щастя, нев’янучої краси, уваги й любові рідних та близьких.

Будьте коханими і щасливими!Начальник Волинського обласного управління
лісового та мисливського господарства
Олександр КВАТИРКО

http://lis.volyn.ua/?p=22053#more-22053


Прийміть найсердечніші вітання  зі святом весни -  Міжнародним жіночим днем!

В цей чудовий день щиро дякую вам, шановні колеги, за вашу невтомну працю, за те, що ділите з нами нелегкі трудові будні,  надихаєте нас на гарні справи, що розумієте нас і підтримуєте.

Бажаю вам  в першу чергу миру, щастя, любові і добра.

Хочу, щоб кожен ранок ви зустрічали з посмішкою, щоб кожен день приносив впевненість та спокій, щоб на душі завжди було сонячно та тепло.

Зичу вам міцного здоров'я, удачі та здійснення усіх мрій і побажань.

Нехай у ваших  оселях  завжди живуть мир, злагода, добробут та спокій.Андрій КУРІНСЬКИЙ,
начальник Житомирського обласного управління
лісового  та мисливського господарства

http://zt-lis.gov.ua/explore-3/1220-shanovni-zhinki-1


Шановні жінки!

Щиро і сердечно вітаю Вас з чудовим весняним святом!

Нехай кожен ваш день буде яскравим та радісним, нехай довкола вас панують любов і щастя!
Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та радощів!

Бажаю Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань!
Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут!


з повагою Тарас ВАСЬКІВ
т.в.о. начальника Київського обласного та по м. Києву УЛМГДорогі жінки!

Сердечно вітаю Вас з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем! Це свято в Україні відзначають з особливою теплотою, мабуть, як ніде у світі. Воно наповнене подарунками і квітами, найдобрішими почуттями до наших мам, дружин, доньок, колег по роботі – до усіх близьких нашому серцю жінок.

Адже жінки дають нам життя, зігрівають своєю любов’ю, добром, підтримкою і турботою. Саме у жінці, в її гідності і милосерді розкривається істинна душа нашої Батьківщини. Природою їй визначена велика місія – продовжувати людський рід, служачи вічним ідеалом краси, гармонії і істинної досконалості.

Від щирого серця бажаю, щоб Ваше життя було наповнене радістю і оточене увагою дорогих і люблячих Вас людей! Нехай це свято подарує Вам якомога більше усмішок і ніжних весняних квітів, наповнить Ваше серце любов’ю і душевним захопленням! А ми, чоловіки, зробимо все, щоб це прекрасне свято було для Вас постійним.З повагою,
начальник Закарпатського обласного управління
лісового та мисливського господарства
Валерій МУРГА


http://galagov.tv/начальник-закарпатського-обласного/


0 коммент.:

Дописати коментар