пʼятниця, 10 березня 2017 р.

В Україні є 800 тисяч гектарів лісів, які нікому не належатьНа сьогодні близько 800 тисяч гектарів лісів в Україні нікому не підпорядковані, і там відбувається більшість незаконних вирубок лісу. Про це в коментарі УНН повідомила т.в.о. голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич.

“Більше 800 тисяч гектарів лісів не відносяться ні до якої сфери управління лісів. 800 тисяч гектарів — це землі запасу, які віднесені до органів місцевого самоврядування. Тобто це ті землі, які б мали комусь виділятися, але там пішло самозалісення і зформований є ліс. Там якраз і найбільше вирубок”, — розповіла Х.Юшкевич.

За її словами, за те, щоб ці території були передані комусь на баланс, відповідають органи місцевого самоврядування. Тобто органи місцевого самоврядування або голови обласних державних адміністрацій вирішують, коли і кому лісові масиви передаються в користування.

Вона також зазначила, що взагалі площа лісів на території України — 10,4 млн га, з якої 9,6 млн га вкриті лісовою рослинністю. Держлісагенству підпорядковується 73% лісів, 12,5% — це комунальні ліси, 7% — це інші постійні лісокористувачі.

10.03.2017 21:36

0 коммент.:

Дописати коментар