неділя, 5 березня 2017 р.

У Держлісагентстві відбулося засідання Науково-технічної ради2 березня 2017 року в Державному агентстві лісових ресурсів відбулося засідання Науково-технічної ради за участю 22 членів ради.

Під час роботи було розглянуто сім проектів нормативно-правових документів представлених Українським науково-дослідним інститутом лісового господарства та агромеліорації та один проект рекомендацій, підготовлений Українським науково-дослідним інститутом гірського лісівництва.

Після обговорення схвалено 7 документів УкрНДІЛГА, а саме, «Рекомендації з ведення лісового господарства в умовах радіоактивного забруднення», «Рекомендації щодо визначення якісного та кількісного впливу шкідливих комах і збудників хвороб на стан лісових культур, створюваних на великих згарищах», «Нормативи кількісних показників впливу шкідливих комах на стан дерев сосни і дуба в деревостанах рівнинної частини України та гірського Криму», «Методика визначення придатності ґрунтів для лісорозведення», «Рекомендації до застосування польових ГІС. Програмне забезпечення і Посібник користувача», «Технічне завдання на Інформаційну розподілену систему «Ліси України» в складі трьох підсистем», «Програмне забезпечення і Посібник користувача на ДІС «Ліси України» в складі трьох підсистем») та один документ УкрНДІгірліс («Рекоментації з проведення поступових і вибіркових рубок в гірських лісах Карпат». Документи рекомендовані до їх впровадження.

0 коммент.:

Дописати коментар