середа, 1 березня 2017 р.

Назвали спеціалістів, які отримують найменші зарплати на ВінничиніСередня номінальна заробітна плата на Вінниччині 5097 грн. Про це повідомляє управління статистики.

Найвищий рівень середньої заробітної плати у січні спостерігався у працівників лісового господарства та лісозаготівель, фінансових і страхових установ та в сфері інформації та телекомунікацій, розмір оплати праці яких перевищив середній розмір по економіці області в 1,7 та 1,4 рази відповідно. Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах по виробництву основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів, по виробництву комп'ютерів, електронної та оптичної продукції, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області в 3,2 та 1,4 рази відповідно.

Найменш оплачуваними у січні були працівники, зайняті у поштовій і кур'єрській діяльності та у сфері творчості, мистецтва та розваг, розмір нарахованої заробітної плати яких не перевищив відповідно 52,9% та 68,2% середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у січні 2017 р Вінниччина посідала 15 місце.

0 коммент.:

Дописати коментар