четвер, 16 березня 2017 р.

Учні долучились до лісокультурної кампанії Чигиринського лісгоспу (ФОТО)Вже кілька років поспіль учні Чорнявської загальноосвітньої школи долучаються до Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу у твоїх руках". Тож і цього року школярі взяли участь у посадці лісових культур.

Лісівники Чорнявського лісництва провели інструктаж із посадки та показали, як потрібно правильно висаджувати соснові сіянці, аби ті якісно прижилися. Разом учасники акції провели заліснення у 26 кварталі 4 виділі на загальній площі у 3 га та висадили більше двадцяти тисяч сіянців сосни звичайної.

Учні розповідають, що їм цікаво долучатися до створення лісових масивів, а потім спостерігати, як із маленьких тендітних пагінців виростають могутні дерева. А ще для дітей неабияк важливо відчувати свій вклад у збереження навколишнього середовища.

– Мета акції – це не лише відновлення лісового фонду, а й екологічно-просвітницька робота із учнівською молоддю, – відзначає головний лісничий Чигиринського лісгоспу Сергій Перов. Надзвичайно приємним є той факт, що школярі самостійно виявляють бажання до благородної справи – примноження навколишніх лісів.

Учасникам заходу надзвичайно сподобалась акція. Вони залишились задоволені результатами своєї роботи та виявили бажання в майбутньому долучатись і до інших лісівничих заходів, які постійно проводяться Чигиринським лісгоспом.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Ліси Черкащини

0 коммент.:

Дописати коментар