пʼятниця, 17 березня 2017 р.

«Українські лісопильні» просять допомоги в Олексія МуляренкаОдне з найбільших підприємств Рівненщини із 100% іноземними інвестиціями - ТОВ «Українські лісопильні» завершило монтаж своїх виробничих потужностей у Костополі та готове розширятися. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Тож його засновники звернулися до голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка не затягувати бюрократичні процедури під час викупу земельної ділянки під новий завод у Сарненському районі.

За словами представника засновників компанії Йохана Дюбека, наразі «Українські лісопильні» завершили монтаж технологічного обладнання та готуються до запуску виробництва, відкриття якого заплановане в травні цього року. Однак вже зараз власники підприємства хочуть розширювати потужності та будувати ще один завод в сусідньому до Костопільського – Сарненському районі.

- Підприємство, яке ми відкрили в Костополі, розраховане на переробку соснового половника великого діаметру. Ми плануємо відкрити ще одне виробництво, яке перероблятиме сосну меншого діаметру. Для цього будуть підходити матеріали, які постачатимуть нам лісівники після санітарних прорубок, - розповідає Йохан Дюбек.

За його словами, власники «Українських лісопилень» планують, що відкриття нового підприємства на Сарненщині дозволить створити майже 400 нових робочих місць, збільшити податкові надходження до місцевого бюджету. За задумом інвесторів, на цьому підприємстві буде встановлена сортувальна та лісопильна лінія деревини, лінії сортування сирих і сухих пиломатеріалів, склади та сушарки, а також окремо планують побудувати котельню.

- Місцева районна влада пішла нам на зустріч та підібрала відповідну земельну ділянку біля села Немовичі Сарненського району. Наразі ми готові взяти її в оренду. Але зрозуміло, що інвесторам нецікаво працювати на орендованих землях. Ми плануємо вкладати гроші у підприємство, збудоване на нашій, викупленій, землі. А для цього нам потрібна допомога Рівненської ОДА, щоб швидше отримати дозволи на викуп орендованих нами земель, - пояснює Йохан Дюбек.

Тож голова ОДА та представники «Українських лісопилень» домовилися, що наразі компанія розпочинає будівництво першої черги нового підприємства на Сарненщині, а потім звертається до ОДА за дозволами на викуп земельної ділянки.


0 коммент.:

Дописати коментар