пʼятниця, 24 березня 2017 р.

Якщо Садовий знайде у нас угорський паспорт, я заберу все його сміття, - Москаль (відео)

Геннадій Москаль пообіцяв зарити все сміття зі Львову, якщо Садовий знайде на Закарпатті угорський паспорт. Про сміття, децентралізацію та дороги Закарпаття – у відео коментарі глави ОДА Геннадія Москаль телеканалу NewsOne

Закарпатська область є специфічним регіоном, до якого важко застосувати загальні принципи децентралізації в частині об'єднання територіальних громад.

Про це в коментарі NewsOne сказав губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль, говорячи про закон щодо добровільного об'єднання громад та підсумки Ради регіонального розвитку.

Він зазначив, що 54% області займають ліси, а 70% решти землі знаходяться поза населеними пунктами.

Я ось недавно приїхав в Міжгірський район і питаю:" Ну так що, хлопці, хочете об'єднуватися? "- Вони кажуть:

Ну так а з ким, з ялинами, з ведмедями, козулями? З ким об'єднуватися, якщо на три села один магазин і один підприємець? - Сказав Москаль.

За його словами, ще одна умова об'єднання громад - добровільність. У Закарпатті з цим також виникають проблеми, так як історично села мають свій пристрій, наріччя і т.п.

Крім цього, на думку Москаля, об'єднання повинні бути економічно вигідними, адже якщо бідний одружується на бідній - родина не буде багатою.

Об'єднання має бути економічним, держава вічно грошей давати не буде. Це вже видно в цьому році, що громад стає все більше, а грошей в державі все менше. Не виключено, що через рік-два нам всі ці громади передадуть на фінансування обласної ради , - підкреслив губернатор.
mukachevo.today

0 коммент.:

Дописати коментар