субота, 11 березня 2017 р.

В Україні висадили рекордну кількість деревМинулого року площа відтворення лісів України перевищила загальну площу суцільних зрубів (52,6 тис. га) майже на 5%

Про це заявила т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич, презентуючи публічний звіт про підсумки діяльності відомства за 2016 рік.

За її словами, відтворення лісів у 2016 році відбулося на площі 52,6 тис. га, що майже на 10% більше від запланованого річного завдання.

«Садіння і висівання проведено на площі 34,4 тис. га, що на 14% більше від запланованого річного завдання, з яких 2,6 тис. га – лісорозведення або нові ліси. До лісових культур зараховано також 18,2 тис. га лісових насаджень, створених шляхом природного поновлення», – розповіла Юшкевич.

Матеріал за темою
Чарівна глава Лісагентства розповіла, як керує тисячами чоловіків - фото

У звіті, зокрема, йдеться, що орієнтовний обсяг відтворення лісів у 2017 році становитиме понад 50 тис. га. Зокрема, нові ліси створять на площі близько 2 тис. га.

Також 21 березня 2017 року, у Міжнародний день лісів, Державне агентство лісових ресурсів розпочинає акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках».

«Акція має соціальний характер. До неї долучаться вихованців шкільних лісництв, із будинків-інтернатів, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування. Щоб долучитися до події, необхідно звернутися до обласного управління лісомисливського господарства або до найближчого лісгоспу», – повідомила Юшкевич.

Нагадаємо, Україна займає дев’яте місце в Європі за площею лісів та шосте місце за запасами деревини.

18:45 10 березень 2017
НОВИНИ

0 коммент.:

Дописати коментар