пʼятниця, 17 березня 2017 р.

Здоровий глузд частково переміг: в Забайкаллі "до особливого розпорядження" припинені "контрольовані" випалювання

Здоровий глузд у Забайкаллі частково переміг, можливо - тимчасово: у регіоні "з 17 березня 2017 року всі роботи з проведення контрольованих профілактичних випалювання скасовані до особливого розпорядження, через погодні умови і високу вітрового навантаження". Повідомлення про це з'явилося на сайті Мінприроди Забайкальського краю (посилання).

Це дуже важливе рішення - якби Мінприроди та підвідомчі йому організації продовжили свої "контрольовані" випалювання (які фактично контролюються не є через відсутність у регіону достатніх сил і засобів для проведення їх з дотриманням всіх необхідних заходів пожежної безпеки), вони неминуче перейшли б вже в найближчі дні в численні великомасштабні степові і лісостепові пожежі.

На жаль, одного цього рішення недостатньо: необхідно також вжити негайних заходів щодо ліквідації вже виникли в результаті "контрольованих" і спровокованих ними просто хуліганських випалювання пожеж, а також джерел тління, які можуть стати новими пожежами в найближчі дні і тижні.


Посилання на оновлювану добірку повідомлень по цій темі:

Весенние лесные и лесостепные пожары на Байкале, в Забайкалье и Приамурье


0 коммент.:

Дописати коментар