субота, 4 березня 2017 р.

Затверджено обласну програму «Ліси Херсонщини»Сьогодні Херсонська обласна рада своїм рішенням затвердила обласну програму «Ліси Херсонщини» на період 2017 - 2020 рр.

«Цього року, на жаль, з державного бюджету не було виділено коштів на утримання лісових господарств, тому що на державному рівні наш ліс визначено як ресурсного, як у інших областях, наприклад у Закарпатті, де господарства заробляють на продажу деревини. Наш ліс штучний та його екологічне призначення - зупинити переміщення пісків», - коментує ситуацію, що склалась у фінансування лісогосподарств області, голова ОДА Андрій Гордєєв.Він розповів, що реалізація обласної програми дасть можливість залучати кошти для відновлення лісу та заборонити будь-яке знищення лісів.

Також у документі зазначено, що виконання програми дозволить поліпшити стан і якісний склад лісів, посилити їх екологічні функції і збільшити продуктивність.

Крім того, це створить умови для отримання оптимальних показників рівня лісистості області, знизить загрозу деградації земель та забезпечить соцзахист лісників.

Загальний обсяг фінансування програми -146,16 млн грн, в тому числі з обласного бюджету - 47,05 млн грн.

03.03.2017 13:21:31

0 коммент.:

Дописати коментар