вівторок, 7 березня 2017 р.

Канівські лісівники одягли спецуніформу

Як повідомив головний лісничий ДП "Канівське лісове господарство" Сергій Пустовойт, із початку лютого цього року всі спеціалісти лісової охорони підприємства зодягли новий зимовий однострій. Спеціальну уніформу лісівникам було замовлено та оплачено коштом підприємства.

Про це йдеться на сайті Черкаського обласного упраління лісового та мисливського господарства.

– Таким чином наш лісгосп виконав один із пунктів комплексних заходів із охорони праці на підприємстві, – пояснює директор Канівського держлісгоспу Едуард Симоненко. – Наразі адміністрація підприємства та профспілковий комітет ведуть активну роботу з підготовки, погодження та підписання між адміністрацією та трудовим колективом колективної угоди про співпрацю, який маємо підписати та погодити в березні цього року. Власне, саме цей документ є основним у законності співпраці двох сторін, що укладається раз на кілька років з метою регулювання виробничих, трудових та соціально-економічних відносин, узгодження інтересів працівників і роботодавця.

Одним із додатків до цієї угоди є "Комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці і виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань, аваріям і пожежам".

Зокрема, у рамках виконання зобов’язань підприємства як роботодавця в частині охорони праці минулого року було закуплено спецодяг для майстрів лісу, а цьогоріч подбали про лісову охорону, забезпечивши всіх спеціалістів цього сектору зимовим одностроєм.07.03.2017, 21:00

0 коммент.:

Дописати коментар