середа, 1 березня 2017 р.

На Чернігівщині посадовець «спалився» на крадіжці лісуСлідчим відділом прокуратури області повідомлено про підозру службовій особі одного з районних лісогосподарських підприємств у розтраті лісопродукції, вчиненої шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч. 2 ст. 191 КК України).

Про це Високому Валу повідомили у прес-службі прокуратури Чернігівської області.

Під час слідства встановлено, що підозрюваний в жовтні минулого року з метою розтрати лісопродукції, в порушення установленого порядку реалізації деревини, за відсутності дозвільних документів, заготовив та поза бухгалтерським обліком підприємства відпустив своєму знайомому 10 м³ ділової деревини породи «ясен». Внаслідок таких протиправних дій завдано шкоду на суму понад 25 тис грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЖИТЕЛЬ ЧЕРНІГІВЩИНИ «ЗІГРІВСЯ» НА 300 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Наразі у кримінальному провадженні розслідування триває, проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події.

Згідно санкції ч. 2 ст. 191 КК України підозрюваному загрожує покарання у виді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо, на вимогу працівників ДП «Корюківський лісгосп» Державне агентство лісових ресурсів України надсилає комісію для перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства.

11:12

0 коммент.:

Дописати коментар