вівторок, 14 березня 2017 р.

На посаду начальника прикарпатського лісу претендують п'ятеро кандидатів


Державне агентство лісових ресурсів України оприлюднило список претендентів на посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Як повідомляв КУРС, 21 лютого держлісагентство оголосило конкурс на зайняття вакантної посади начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Раніше у Держлісагентстві погодили звільнення багаторічного керівника управління Олексія Голубчака. Голубчак звільнений в порядку переводу на іншу посаду: він працюватиме заступником нового начальника управління, якого визначать на конкурсі.

Як повідомляє агентство лісових ресурсів України, на посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства претендують п'ятеро кандидатів:

- Осташук Руслан Васильович, директор ДП "Надвірнянське лісове господарство" Івано-Франківського ОУЛМГ. Руслан Осташук закінчив Брянський технологічний інститут за спеціальінстю лісове і садово-паркове господарство.

- Мочерняк Роман Михайлович, заступник директора департаменту, начальник управління регіонального розвитку департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудуваня та архітектури Івано-Франківської ОДА. Закінчив ПВНЗ "ГалицькаАкадемія" за спеціальністю екологія та охорона навколишнього середовища.

- Олійник Роман Романович, перший заступник начальника Івано-Франківського ОУЛМГ. Закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю лісове господарство.

- Берец Володимир Антонович, радник голови Хустської районної ради Закарпатської області. Закінчив Національний університет "Львівська політехніка" за спеціальністю організація і регулювання дорожнього руху.

- Синьогуб Василь Миколайович, безробітний. Закінчив Українську ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарську академію за спеціальністю лісове господарство.


сьогодні 16:400 коммент.:

Дописати коментар