середа, 22 березня 2017 р.

Луганщина збільшує свій природно-заповідний фонд


На Луганщині розроблено чотири проекти створення нових територій природно-заповідного фонду області, розташованих у Новоайдарському та Кремінському районах. 

Розробляються проекти розпоряджень щодо оголошення природно-заповідним фондом таких територій: гідрологічна пам'ятка природи "Джерело "Козаче" площею 0,4703 га в Сватівському районі, а також три об'єкти у Кремінському районі -- заповідне урочище "Широке" площею 121,6288 га, загальнозоологічний заказник "Жеребець" площею 55 га і заповідне урочище "Хрящеваха" площею 14,9 га. 

На сьогодні створено одну заповідну територію загальнодержавного значення в Біловодському районі -- це ботанічна пам'ятка природи "Балка "Крейдяний яр" площею 45 га. Чотири території увійшли до природно-заповідного фонду загальнодержавного значення. У стадії розгляду перебуває питання створення національного природного парку "Кремінські ліси" площею 7007 га. 

Перед владою регіону стоїть завдання збільшити заповідний фонд до 20 000 га. Важливим також залишається питання щодо збереження заповідних об'єктів від незаконного використання, пошкодження та знищення природних комплексів.Павло ВОРОНЦОВ.
Луганська область.

0 коммент.:

Дописати коментар