пʼятниця, 10 березня 2017 р.

У Білгород-Дністровському порту не бачать нічого дивного у відвантаженні лісу на російське судно
КИЇВ. 10 березня. УНН. Після виявлення у порт-пункті “Бугаз” суховантажного судна під російським прапором, журналісти УНН звернулися за коментарем до директора із загальних питань Білгород-Дністровського морського торгівельного порту Андрія Мягченка.

“Нічого дивного у цьому не бачу — звичайний вантаж, як і весь інший вантаж”, — сказав А.Мягченко, відповідаючи на запитання про те, чи відомо йому про той факт, що у пору “Бугаз” на судно під російським прапором вантажать ліс.

А.Мягченко також порадив звернутися до митної служби, а ще краще зателефонувати у понеділок чи надіслати електронного листа.

Нагадаємо, журналісти УНН виявили вантажне судно під російським прапором “YORK”, пришвартовани в порт-пункті “Бугаз”, що відноситься до Білгород-Дністровського морського торгівельного порту.

Порт-пункт розташований у 14 кілометрах південніше порту, у гирлі Дністровського лиману.

На фото видно, що на причалі, ймовірно, лежить деревина. Схоже, що такий же вантаж і на самому судні.

УНН вдалося з’ясувати, що судно зареєстроване у Белізі (країна у якій зареєстровано багато офшорних компаній). Однак, як чітко видно, на фото, ходить воно під російським прапором. Порт прописки судна — Великий порт Санкт-Петербург.

УНН спробує дізнатися, з якою метою та за чиїм дозволом судно з російським прапором перебувало в українському порту.

Джерело: УНН

0 коммент.:

Дописати коментар