четвер, 9 березня 2017 р.

Військовий лісгосп - запитання та відповіді... (ВІДЕО)Директор ДП «Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат» Петро Гриник відкинув усі звинувачення і не бачить в своїх діях жодного криміналу.

Натомість у активістів питань і претензій дуже багато, пишуть Версії.

У ЗМІ з’явилася інформація про те, що останнім часом на ДП зросла податкова заборгованість, зупинено погашення заборгованості перед концерном «Військессетменеджмент», зупинено програму відновлення поглибленої переробки деревини, відновлено практику продажу лісопродукції в обхід відкритих торгів, а також укладено незаконний договір на будівництво.

З цього приводу директор ДП «Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат» Петро Гриник дав прес-конференцію в Івано-Франківську.

Він запевняє, що інформація, опублікована в газеті «Голос-інфо» є недостовірною. Тому юристи підприємства з цього приводу готують позовну заяву до суду. Петро Гриник запевнив, що завжди працював чесно і добросовісно.

«Ніяких боргів я не зробив, і мільйонів також не заробив, – заявив керівник «Івано-Франківського військового ліс промкомбінату». – Мені у спадок прийшли багатомільйонні борги попередників, які завалили виробництво і хотіли довести підприємство до банкрутства. Я зумів домовитись з усіма відомствами і розтермінувати їх на 5 років. Тепер ми все сплачуємо щомісяця».

Такого директор «похвалився» доходами підприємства. «За 2016 рік чистий прибуток склав 2,5 мільйони гривень. В бюджет Франківська ми внесли 21,4 мільйона податків, які можна спрямувати на благоустрій», – відмітив Петро Гриник.

Заступник військового прокурора Івано-Франківського гарнізону Західного регіону України Володимир Гуділін запевнив, що за останній рік значних порушень на підприємстві зафіксовано не було.

«Не можна сказати, що все ідеально. Але порушення не носять системного характеру», – відмітив Володимир Гуділін.

Віталій Чорненький повідомив, що 3 березня він направив звернення до головного військового прокурора України Анатолія Матіоса з вимогою дати оцінку діям керівника «Івано-Франківський військовий ліс промкомбінат».

«Я вважаю, що у діях Гриника містяться ознаки кримінального правопорушення, – прокоментував редактор «Голос-інфо». – Він надав у Кам’янець-Подільському дозвіл на будівництво житлового будинку на території лісгоспу. Прокурор має надати оцінку цьому і притягнути винних до відповідальності, або спростувати цю інформацію».

Натомість сам Гриник запевнив, що в цьому немає ніякого криміналу.

«Дозвіл на будівництво був даний ще у 2008 році, задовго до того, як я став керівником. Я викликав головного юриста і вона запевнила, що все законно. Тому я і поставив свій підпис», – розповів Петро Гриник.

Активіст Роман Островський поцікавився, чому досі не прийнятий лісфонд, зокрема в Сколівському військовому лісгоспі. Андрій Бумба пояснив, що зміни в законодавстві і той факт, що військовий лісгосп є частиною національного парку значно ускладнюють цей процес. Але підприємство працює і заготівля ведеться за минулорічними замовленнями.

Активістів обурив той факт, що продаж деревини ведеться за прямими договорами, а не через прозорі аукціони.

«Прямий договір – це пряма корупція: 100 гривень з куба. Чому лісгосп продає ліс не через аукціон?», – поцікавився Роман Островський.

Також керівництву дорікнули тим, що воно не відстоює цілісність державного підприємства, адже вже були неодноразові спроби від’єднати лісгоспи, зокрема Сколівський. Втім Петро Гриник запевнив, що весь колектив підписав під зверненням до міністра з проханням зберегти «Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат» в його теперішньому складі.

Представник Громадської ради при управлінні лісового та мисливського господарства Петро Матейко запропонував провести інвентаризацію земель ДП «Івано-Франківський військовий ліс промкомбінат».

«За останні роки в лісі десятки маєтків збудували», – прокоментував Петро Матейко.

Петро Гриник запевнив, що він відкритий до діалогу з усіма громадськими активістами і не заперечує проти проведення такої інвентаризації.

Останнє редагування Четвер, 09 березня 2017 15:55
http://golos-info.com/index.php/suspilstvo/item/6556-viiskovyi-lishosp-zapytannia-ta-vidpovidi

0 коммент.:

Дописати коментар