пʼятниця, 17 березня 2017 р.

Косівська районна рада вимагає від влади припинити тиск на дрібний та середній бізнес, унеможливити торгівлю з окупантом та продовжити мораторій на експорт лісу-кругляка16 березня 2017 року відбулось перше пленарне засідання сьомої сесії Косівської районної ради. На розгляд депутатів було підготовлено 40 питань порядку денного, вісім з яких із ініціятиви фракції ВО "Свобода".

Зокрема, за наполяганням націоналістів, до порядку денного були включені три звернення до центральних органів влади: щодо підтримки торговельної блокади окупованих територій Донбасу, про недопущення експорту лісу та про припинення тиску на малий і середній бізнес.

Як відзначив голова фракції ВО "Свобода" Роман Матейчук, націоналісти підтримують ініціятиви ветеранів військових організацій, які розпочали блокаду торгівлі з терористами в Луганській і Донецькій областях. "В умовах, коли війна, розв'язана Російською Федерацією проти України, продовжується, торговельно-економічні відносини, внаслідок яких бойовики відправляють на підконтрольні Україні території свої товари, повинні бути перекриті. Ми вважаємо торговельну блокаду ефективним способом впливу на бойовиків і їхніх російських кураторів", - зауважив свободівець.

Рішенням сесії депутатський корпус Косівської районної ради прийняв звернення до керівництва країни з вимогами:

- докласти усіх зусиль, аби якомога швидше припинити торговельно-економічні відносити із ворогом;

- припинити переслідування ветеранів добровольчих батальйонів, які розпочали блокаду торгівлі з терористами в Луганській і Донецькій областях;

- відправити у відставку міністра внутрішніх справ А. Авакова та керівника СБУ В.Грицака.

Водночас, на переконання депутатів, відміна мораторію на експорт необробленої деревини знищить українську деревообробну промисловість, що з України хочуть зробити сировинний придаток Европи взамін на незначні міжнародні кредити. Як відзначив Роман Матейчук, теперішні можновладці, як видається, просто не зацікавлені в розвитку вітчизняної деревообробної промисловости, яка наповнюватиме державний бюджет. Така позиція влади - ганебна стосовно громадян та непатріотична щодо держави. Безперешкодний експорт кругляку обернеться екологічною катастрофою та подальшим вирубуванням лісів Карпат, які вже і без того "голі".

Окрему увагу свободівці акцентували на нагальній необхідности зменшення фіскального тиску на мале і середнє підприємництво, важливости запровадження прогресивної шкали оподаткування за принципом "малий бізнес - малі податки, великий бізнес - великі податки", скасувати здирницькі штрафи для підприємців, привівши їх до обгрунтованих, здійснити реальну деолігархізацію та деофшоризацію економіки.

Всі звернення були підтримані одноголосно.

Також було заслухано звіт про виконання районних цільових програм за 2016 рік, де свободівці вказали на нецільове використання бюджетних коштів по деяких програмах. У зв'язку з цим на відповідні програми в 2017 році кошти не були передбачені, а націоналісти, в свою чергу, звернуться в правоохоронні органи щодо можливих фінансових зловживань.

Прес-служба Косівської районної організації ВО "Свобода"
17 березня

0 коммент.:

Дописати коментар