пʼятниця, 10 березня 2017 р.

В'ячеслав Кузьмич: «Дбати про ліс, його майбутнє – справа спільна і важлива для всіх»На Камінь-Каширщині триває весняна посадку лісу.

Зокрема, як розповів головний лісничий державного підприємства «Камінь-Каширське лісове господарство» Василь Фіц, на сьогодні працівниками лісгоспу посаджено більше 50% площ, підготовлених до посадки лісових культур, – повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.
Активну допомогу своїм наставникам надати зголосилися учні шкільного лісництва «Підцир’ївське».


Лісівники зініціювали, організували, а учні разом з керівником Оксаною Гальом – долучилися. Відтак за вчорашній день на території Клітицького лісництва спільно посадили 1,7 га молодого лісу.

— Приємно спостерігати, як діти виявляють активність під час таких робіт, — висловились помічник лісничого Клітицького лісництва Володимир Литвин та майстер лісу Микола Яцук. — Це свідчить про те, що лісівники дають гарний приклад для своїх підшефних.

А директор ДП «Камінь-Каширське ЛГ» В’ячеслав Кузьмич зазначив, що підтримує і буде підтримувати шкільну ініціативність та сприятиме її поширенню на теренах району. Адже дбати про ліс, його майбутнє – справа спільна і важлива для всіх. І особлива користь від цього, коли любов до лісу до серця прищеплюється в юні роки.


12:10 10.03.2017

0 коммент.:

Дописати коментар