четвер, 2 березня 2017 р.

Червоне - то любов, а чорне - то журба...

Офіс підтримки реформ Мінагрополітики розробив програми держпідтримки за міжнародним досвідом


02.03.2017 18:30
Експерти Офісу підтримки реформ разом зі спеціалістами профільних департаментів Міністерства аграрної політики та продовольства України розробили концептуальні пропозиції стосовно впровадження програм державної підтримки та проектів Стратегії «3+5», використовуючи найкращий міжнародний досвід реформування.

«Метою роботи Офісу підтримки реформ є співпраця з Міністерством у впровадженні реформ стратегії «3+5». Керуючись міжнародним досвідом, фахівці Офісу вже розробили конкретні пропозиції за головними напрямками стратегії. Я впевнений, що напрацювання Офісу зможуть удосконалити та прискорити процес реформування», - прокоментував Міністр Тарас Кутовий.

Зокрема, команда Офісу реформ надала концептуальні пропозиції стосовно одного із напрямів Стратегії розвитку аграрного сектору «3+5» - реформи державної підтримки. У рамках держпідтримки були підготовлені наступні програми: підтримка малих виробників за досвідом ЄС та Австралії, кредитні гарантії за досвідом Литви та США, продовольчі програми (шкільні програми, підтримка пенсіонерам) та розвиток фінансових механізмів.

Окрім того, команда має напрацювання за іншими напрямами стратегії розвитку «3+5». Так, у питанні земельної реформи експерти взяли участь у розробці законопроекту, який дозволить припинити тіньове використання земель, що належать державним підприємствам. Також напрацьовано пропозиції щодо електронного внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

Завдяки активній участі експертів Офісу, "органічний" закон Мінагрополітики був підтриманий Кабінетом Міністрів та переданий до розгляду Верховній Раді. Також, Офісом напрацьовано рекомендації щодо законопроекту про безпечність та якість харчових продуктів

Серед інших важливих результатів - затвердження структури Стратегії відновлення роботи та модернізації зрошувальних систем України разом з експертами Світового Банку та ФАО.

«У кінці 2016 року Офіс провів стратегічний семінар, на якому були зроблені перші підсумки, представлена оновлена команда, озвучені наступні плани. Стратегічний семінар став платформою для активного діалогу між експертами міністерства, донорами та усіма зацікавленими сторонами, що дозволило об’єднати усі зусилля у роботі над Стратегією «3+5», - зазначив Юрій Змій, Голова Офісу підтримки реформ.

Прес-служба Мінагрополітики


У терпіння є межа?


02/03/2017Поки маю стійке переконання, що на весь південь і схід найгірші справи у ДП «В.Михайлівське ЛГ» Одеського ОУЛМГ та ДП «Херсонське ЛМГ» Херсонського ОУЛМГ. Всі інші «почувають» себе добре?! Чи просто краще, коли чужими руками? Так от цих рук, панове, не вистачить. Оксана Колодяжна

Пропоную всім долучитись та підтримати такий собі «лісівничий флешмоб», виражений у листуванні, до того часу, поки ЦК профспілки працівників лісового господарства організують підгрунття для проведення подальших заходів.

Прошу звернути увагу, що ніхто не пропонує перекласти все на «плечі» профспілок. Оскільки для досягнення бажаних результатів, організація має бути проведена на найвищому рівні, а отже потрібна допомога кожного.

Долучайтесь та пропонуйте своє бачення виходу із ситуації, зауваження, пропозиції, допомогу та участь.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
Одеське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство «В.Михайлівське лісове господарство»

67103 Великомихайлівський р – н Директор тел (04859) 2-11-48
Одеської області Гол. лісн. тел (04859) 2-11-48
с.Новопетрівка вул. Центральна,12 бухгалтерія тел.(04859) 4-02-13
Факс ( 04859 ) 2-11-48

02.03. 2017року
Голові
ЦК Профспілки працівників
лісового господарства
Кривов’язому С.Й

ШАНОВНИЙ СТЕПАНЕ ЙОСИПОВИЧУ !

У зв’язку з різким загостренням фінансово – економічного стану підприємства, що без державного фінансування лісівничих заходів повністю зупинилося, та враховуючи повне ігнорування керівництвом «Держлісагентства» та Міністерства аграрної політики та продовольства України наших вимог, ЗВЕРТАЄМОСЯ до Вас, як до керівника профспілок, який, в даній ситуації, чи не єдиний переймається проблемами лісівників.

На 01.03.2017року ДП «Великомихайлівське лісове господарство» має заборгованість із виплат заробітної плати, сплати податків ,соціальних внесків у сумі 450.3тис.грн. та 52.2тис.грн. штрафних санкцій. Наслідком такого стану справ може стати банкрутство підприємства та його повна ліквідація. Чим будуть займатися працівники які опиняться «на вулиці»? Яка доля буде спіткати майже 20тис.га лісу, який залишиться без догляду?

Через критичну ситуацію з виплатою заробітної плати працівники Великомихайлівського лісгоспу виходили на акції протесту, зверталися до керівництва Держави, міністра АПП України, керівництва «Держлісагентства», місцевих органів влади. Нас переконували, що це – тимчасові труднощі, і незабаром все налагодиться. Та з часом ставало тільки гірше. У державному бюджеті на 2017 рік знову непередбачено жодної гривні для фінансування галузі. Хтось вирішив, що лише на нашому ентузіазмі можна вирощувати й оберігати ліс, утримувати лісорозсадники, боротися з лісовими пожежами та проводити санітарно – оздоровчі заходи. Ми взагалі не отримали заробітну плату за грудень 2016 року, січень та лютий 2017 року, а весь минулий рік працювали по 2 години.

«Вчорашні та позавчорашні» обіцянки керівництва галузі всі марні. Нічого не робиться. Одні пусті балачки. Ми на межі краху. Ми розуміємо ,що є багато причин такого стану справ. З нашої точки зору, є ще одна причина, і вона чи не головна – це те, що нинішня організаційна структура управління лісовим господарством України, з центральним органом – «Держлісагентством» – не в змозі забезпечити:
• Реалізацію державної політики у сфері лісового господарства;
• Здійснення державного управління у сфері лісового господарства;
• Розробку та виконання програм (державних, регіональних ) у сфері раціонального використання та відтворення лісів.

Чиновники показали як потрібно «керувати країною»! Вони виконали обіцянки «мінімізувати будь які негативні наслідки на життя кожного українського громадянина». Вони «з цим впоралися»!...Прийде час, й ми змінимо свої електоральні симпатії та уподобання! А сьогодні настав час активного спротиву бездіяльності чиновників!

СТЕПАНЕ ЙОСИПОВИЧУ!

Звертаємося до Вас, як до лідера профспілок, не байдужої людини,що переймається проблемами лісової галузі, з проханням негайно організувати протестні акції лісівників усієї України під центральними органами державної влади (особливо це хочеться зробити, з «лютою» завзятістю біля «контори» п.Кутового Т.!), з метою відновлення фінансування лісівничих заходів лісогосподарських підприємств Півдня та Сходу України.

Ми готові прийняти в цьому саму активну участь!

З надією працівники ДП «Великомихайлівське лісове господарство»
Ініціативна група по організації заходів протесту працівників ДП «Великомихайлівське лісове господарство»,Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Лист Голові ЦК профспілки працівників лісового господарства ДП "Херсонське ЛМГ":Автор: Oksana_kolodyazhna


Воістину, Два світи - два способи життя

0 коммент.:

Дописати коментар