середа, 8 березня 2017 р.

Заходи щодо запобігання лісових пожеж будуть підсиленіЛісогосподарські підприємства, підзвітні Агентству «Moldsilva», посилять охорону керованих ними угідь. Ці заходи диктуються потеплінням погоди, коли в лісовому фонді існує ризик виникнення і поширення пожеж, повідомляє Національний канал Радіо «Молдова».

В цілях запобігання пожеж у лісовому фонді буде організовано постійне патрулювання, а кількість працівників охорони – збільшено.

Крім того, лісогосподарські підприємства, лісництва і лісові ділянки Агентства «Moldsilva» будуть забезпечені необхідним обладнанням для гасіння пожеж, а на лісових угіддях, де ризик виникнення вогнищ вогню підвищений, будуть проведені заходи із зміцнення сил охорони і протипожежної профілактики.

«Велика частина лісових пожеж, зареєстрованих на території Молдови, походить від навмисних дій або через недбалість і неуважність людей, які не дотримуються протипожежної безпеки. Зокрема, в посушливі періоди одночасно з піжвищенням температури повітря збільшується і площа палаючих лісів», - заявила керівник прес-служби Агентства «Moldsilva» Віоріка Качук.

У 2016 році в національному лісовому фонді країни було зареєстровано 83 випадки пожеж, що охопили площу в 173 гектари.

07 березня 2017 | 16:40

0 коммент.:

Дописати коментар