вівторок, 7 березня 2017 р.

На землях лісового фонду в Примор'ї ввели пожежонебезпечний режим

7 березня, PrimaMedia. Пожежонебезпечний режим введений на землях лісового фонду в Примор'ї. Як розповіли в крайовому департаменті лісового господарства, за порушення правил пожежної безпеки в лісі передбачена адміністративна відповідальність, повідомили ІА PrimaMedia в прес-службі адміністрації Приморського краю.

"Основною причиною виникнення лісових пожеж є людський фактор, необережне поводження з вогнем та навмисні підпали. За порушення вимог пожежної безпеки фізичні та юридичні особи можуть бути оштрафовані на суму від однієї тисячі до 200 тисяч рублів", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, за минулу добу лісові пожежі ліквідовані в Тернейском районі і Дальнегорском міському окрузі Примор'я на загальній площі 45 гектарів.

За інформацією департаменту лісового господарства Приморського краю, зараз діючих лісових пожеж на території регіону немає.

Всього з початку поточного року на території лісового фонду Приморського краю було зареєстровано чотири лісові пожежі на площі 97 гектарів.

За даними космічного моніторингу на сьогоднішній день на території краю зареєстровано 23 термічні аномалії в дев'яти муніципалітетах.

"Термічні аномалії - це найбільш небезпечні місця в лісовій місцевості, де можуть виникнути пожежі", - в департаменті.

Всі дані передані в оперативні служби і главам районних адміністрацій для посиленого контролю і своєчасного вжиття заходів.

Як відзначили в департаменті лісового господарства Приморського краю, для боротьби з лісовими пожежами на території регіону в 2017 році планується задіяти понад дві тисячі фахівців, однієї тисячі одиниць техніки, в тому числі літаки і вертольоти.

Крім того, на території Примор'я буде прокладено понад 50 км спеціальних доріг для проїзду пожежної техніки, реконструйовано 290 км діючих доріг протипожежного призначення.

Перший в цьому році лісова пожежа спалахнула в Тернейскому районі Примор'я

Дороги протипожежного призначення ремонтують в Примор'ї.

0 коммент.:

Дописати коментар