вівторок, 7 березня 2017 р.

Страйкарі Корюківського лісгоспу добилися свого – Чижа звільнилиТимчасового виконувача обов’язків директора Корюківського лісгоспу В’ячеслава Чижа звільнили з займаної посади.

Відповідний наказ надійшов із Державного агентства лісових ресурсів України.

Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.

Так, трудовий договір із неугодним колективу керівником розірвано сьогоднішнім числом.

Як повідомлялося раніше, в. о. начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кириченко сьогодні перебуває в Києві для зустрічі з т. в. о. Голови Держлісагентства Христиною Юшкевич. Можливо, саме це питання і вирішувалось у столиці.

Два останні дні працівники підприємства не вийшли на робочі місця, написавши заяви про надання відпустки за свій рахунок. Однак уже в четвер, після державного вихідного, трудовий колектив припиняє страйк і відновлює роботу.

Нагадаємо, конфліктна епопея з ДП «Корюківське лісове господарство» тривала більше трьох місяців. 7 грудня 2016 року трудовий колектив підприємства висловив недовіру тимчасовому виконувачу обов’язків директора В’ячеславу Чижу та вимагав відсторонити його від займаної посади. Тоді на засіданні розширеного профкому це рішення було підтримане одноголосно. А вже за два дні, 9 грудня, колектив вийшов на страйк, вимагаючи звільнення керівника.

07.03.2017 
ДИРЕКТОРА КОРЮКІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ ЗВІЛЬНЕНО – ЮШКЕВИЧ


27616:20


Тимчасово виконуючого обов’язки директора Корюківського лісгоспу В'ячеслава Чижа звільнено із займаної посади.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила т.в.о голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ ДП «КОРЮКІВСЬКИЙ ЛІСГОСП» ЗНОВУ ВИЙШОВ НА АКЦІЮ ПРОТЕСТУ

«За результатами перевірки т.в.о. директора Корюківського лісгоспу звільнено.Незабаром на вакантні посади директорів держпідприємств будуть оголошені відкриті конкурси» - написала вона.Терпець працівників увірвався ще 7 грудня 2016 року – вони вийшли на акцію протесту з вимогою відсторонити від займаної посади тимчасово виконуючого обов’язки директора ДП «Корюківське лісове господарство» В’ячеслава Чижа.

Саме 7 грудня 2016 року у приміщенні актової зали підприємства відбулося засідання розширеного профкому цього лісгоспу. В ньому брали участь члени профспілкового комітету, начальники підрозділів, представники трудового колективу. Майже всі вони твердили, що т.в.о. директора В’ячеслав Чиж не відповідає займаній посаді.

Ще в колективі говорять, що Чиж взагалі не дослухається до думки спеціалістів (сам він не є фахівцем з лісового господарства) і тому через його непрофесійні вчинки постійно виникали конфліктні ситуації. Більше того, кажуть, що з боку керівника застосовуються репресивні заходи до деяких працівників підприємства – їм було оголошено догани.

8, 9 й 10 грудня акція протесту продовжилася. До протестантів приїздили керівники й депутати різних рівнів, які намагалися їх заспокоїти, але «лісівники» сказали, що будуть стояти «до кінця», тобто до моменту, коли т.в.о. керівника напише заяву на звільнення (для цього вони навіть підносили йому папір і ручку – див. на фото). Тоді В’ячеслав Чиж пішов на тривалий лікарняний, а пізніше Держлісагентство почало перевіряти Корюківський лісгосп. Перевірка закінчилася у п’ятницю, 3 березня.

0 коммент.:

Дописати коментар