субота, 18 березня 2017 р.

Обласна рада вкотре підтримала лісівників Полтавщини

Нещодавно відбулося засідання XIV сесії Полтавської обласної ради 7 скликання, на якому ухвалено рішення про фінансування природоохоронних заходів за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2017 році. У результаті – державним лісгоспам Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства виділено 7,0 млн грн на виконання природоохоронних заходів, передбачених цільовою програмою комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Полтавщини на період 2016-2025 роки».

Обсяг виділених коштів становить 15% розподіленого екологічного фонду, що свідчить про зростання ролі лісового господарства в питаннях забезпечення покращення екологічної ситуації.

«Насамперед, кошти спрямовуються на створення нових лісів, придбання лісопожежної техніки, проведення незалежного від постійних лісокористувачів базового лісовпорядкування, а також винищувальних заходів в осередках шкідників лісу, – пояснив начальник управління Юрій Тараненко. – Цьогорічні обсяги місцевої фінансової підтримки лісової галузі Полтавщини поки що є рекордними для України і вже перевищують розмір державних асигнувань, які в останнє надходили лісгоспам області у 2015 році».

Головною передумовою залучення коштів місцевих бюджетів для потреб лісової галузі стала бюджетно-фінансова децентралізація, яка забезпечила суттєве збільшення надходжень до місцевих бюджетів, у тому числі і від лісогосподарської діяльності, а також послідовне виконання лісівниками Полтавщини обласних програм комплексного розвитку лісового господарства.

За інформацією прес-служби Полтавського ОУЛМГ

2017-03-17 15:38:58

0 коммент.:

Дописати коментар