пʼятниця, 17 березня 2017 р.

Директор та головний інженер лісового підприємства були затримані на хабарі – прокуратураПрокуратура Черкаської області спільно з працівниками Служби безпеки викрила в отриманні неправомірної вигоди в сумі 224 тисяч гривень директора та головного інженера одного з державних підприємств лісового господарства області за реалізацію 30 куб. м лісоматеріалів без укладення договору купівлі-продажу та участі в обов'язковому аукціоні.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Черкаської області, передає «Слово і Діло».

За цим фактом прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Наразі в кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та об'єктивне з'ясування всіх обставин події, затримання осіб, обрання їм запобіжного заходу.

Нагадаємо, СБУ затримала слідчого Нацполіції на хабарі.
Раніше заступника директора Електроважмашу заарештували за хабарництво.

ПРАВО 17 березня 2017, 09:09
https://www.slovoidilo.ua/2017/03/17/novyna/pravo/dyrektor-holovnyj-inzhener-lisovoho-pidpryyemstva-buly-zatrymani-xabari-prokuratura


Директора й інженера лісгоспу “взяли” на хабарі 224 тис. грн.

17 Березня 2017 08:45chk.gp.gov.ua

Слідчий відділ прокуратури Черкаської області спільно з працівниками обласного управління СБУ викрили під час отримання неправомірної вигоди в сумі 224 тис. грн. директора та головного інженера одного з державних підприємств лісового господарства області за реалізацію 30 куб. м лісоматеріалів (дуб) без укладення договору купівлі-продажу та участі в обов’язковому аукціоні.

За вказаним фактом прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.chk.gp.gov.ua
На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, затримання осіб, обрання їм запобіжних заходів.

http://ck.ridna.ua/2017/03/17/dyrektora-j-inzhenera-lishospu-vzyaly-na-habari-224-tys-hrn/


“Котлета” грошей за український ліс: хабар кервництву лісгоспу Черкащини (ФОТО)

17/03/2017На хабарі сумі 224 тис. грн викрито директора та головного інженера лісогосподарського підприємства у Черкаській області.
У четвер, 16 березня, у Черкаській області під час отримання 224 тис. грн хабара викрили директора та головного інженера одного з державних підприємств лісового господарства краю, – Корупція Інфо.Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.
Як зазначається, посадовці затримані за реалізацію 30 куб. м лісоматеріалів (дуб) без укладення договору купівлі-продажу та участі в обов’язковому аукціоні.Прокуратура області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

0 коммент.:

Дописати коментар