середа, 15 березня 2017 р.

Унікальний ліс руйнуємо власноручСьогодні під час засідання колегії Херсонської ОДА порушувалося питання, стосовно пожеж у лісах області. 

Про заходи органів місцевої влади щодо посилення охорони лісів від пожеж у 2017-2020 роках доповідав начальник Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Тищенко: "Наразі підготовка до пожежонебезпечного періоду ведеться лише в частині оформлення технічної документації. Адже у нас повністю відсутнє фінансування з бюджету. Цьогоріч на охорону лісів від пожеж необхідно 14,9 мільйонів гривень, з них 12,8 - це кошти державного бюджету. Зараз найгостріше стоїть питання випалювання очерету - ми своїми руками руйнуємо унікальну екосистему і лісів, і водоймищ". Найбільшу кількість пожеж вже не перший рік реєструють у Олешківському та Голопристанському районах. 

Місцеві представники влади нині просто розводять руками - лісомисливські господарства в цих районах просто не готові до роботи. "Ситуація катастрофічна, - наголосила голова Голопристанської РДА Тетяна Гасаненко. - У нашому лісогосподарстві нестача кадрів 135 штатних одиниць. Заборгованість в різних інстанціях перевищує мільйон гривень, минулого року люди там взагалі не отримували зарплатню, а в бюджет на охорону лісів від пожеж не було закладено жодної копійки. Наш унікальний рукотворний ліс опинився перед серйозною загрозою. І рятувати його мають не лише працівники лісо-пожежної охорони чи господарства, а й працівники поліції, громадськості".

Источник: ksza.ks.ua

0 коммент.:

Дописати коментар