Чи є у вас побоювання, що все ж таки протягнуть цей законопроект через парламент?

— Пообіцяти — це ще не означає женитися. Можна всього очікувати, але судячи з настроїв, які є в парламенті, ймовірність проходження цього закону буде достатньо невисока. Тим більше, зараз, коли надання допомоги відбудеться трошки раніше. Мені здається, що це питання формально обговорено. Всі розуміють, що зараз запустити потужну вирубку в Карпатах під вивезення лісу — це шкода і для сусідніх країн, не тільки для нас. Це постійні паводки, які будуть наростати. Першою буде Угорщина. Потім інші держави від цього теж постраждають. Тому тут дуже неоднозначна ситуація. В даному випадку сам факт, що ЄС погодився, що спочатку буде макродопомога, а потім вільний вивіз лісу-кругляку, він зводиться до того, що треба показати прогрес. В ЄС дуже люблять цю фразу — є прогрес у переговорах.

Яка імовірність того, що євроспільнота позбавить Україну цих обіцяних 600 мільйонів євро, якщо законопроект не буде хоча б внесений до ВР?

— Якщо вже є домовленість, що його мають внести, тоді його мають внести. Зареєструвати законопроект не є проблемою. Вже колись реєструвався депутатський законопроект, зараз може бути зареєстрований кабмінівський. Проблем з цим немає. Якщо нам вдасться отримати цю допомогу, ніхто не буде ставити питання про її повернення.

Ранее в эфире радиостанции экономический эксперт Борис Кушнирук заявил, что мораторий на экспорт леса противоречит как требованиям ВТО, так и требованиям соглашения об ассоциации.

А депутат Киевского облсовета Юрий Опенько в эфире Голоса Столицы заявил, что вырезать гектары леса и эшелонами отправлять за границу — это варварство.

Голос Столицы: http://gs.fm/texts/20170316/3483084.html