четвер, 2 березня 2017 р.

Президент підписав закон щодо імплементації європейських екологічних норм
КИЇВ. 2 березня. УНН. Президент України Петро Порошенко сьогодні підписав закон щодо імплементації європейських екологічних норм про охорону середовища рідкісних видів тварин і рослин, передає УНН з посиланням на сайт Верховної Ради.

"Прийняття даного Закону буде сприяти приведенню українського законодавства у відповідність до міжнародних договорів з охорони рідкісних видів тварин та рослин, їх середовищ перебування (зростання), посиленню захисту територій і об’єктів природно-заповідного фонду, посиленню боротьби з браконьєрством", - йдеться в пояснювальній записці до закону.

Зазначається, що метою прийняття Закону є імплементація європейських екологічних норм про охорону середовища рідкісних видів тварин і рослин, а також захист від знищення середовища перебування чи зростання видів тваринного та рослинного світу, занесених до Червоної книги України.

Як повідомляв УНН, 7 лютого Верховна Рада збільшила штрафи за засмічення лісів у п'ять разів. Парламентарі 254 голосами підтримали у другому читанні та в цілому відповідний законопроект.

0 коммент.:

Дописати коментар