вівторок, 7 березня 2017 р.

Ліс розкрадають, аж друзки летять в Голосі України

За інформацією сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськістю управління СБУ в Тернопільській області оперативники відомства спільно з поліцією затримали два лісовози, що незаконно перевозили вартісну деревину.

Уночі неподалік Державного підприємства "Кременецьке лісогосподарство" правоохоронці зупинили працівника, який на службовій вантажівці перевозив близько десяти кубометрів лісоматеріалів. Викрадену деревину зловмисник мав намір збути за готівку жителям прилеглих до лісгоспу сіл.

Того самого дня у Шумському районі силовики затримали ще один лісовоз, який за підробленими документами перевозив шість кубометрів ділової деревини хвойних порід. Водій вантажівки пред'явив правоохоронцям документи, які нібито посвідчували придбання та транспортування лісопродукції місцевим приватним підприємцем, однак вони містили явні ознаки підроблення.

У обох випадках на транспортні засоби та деревину накладено арешт. Згідно з попередніми оцінками, вартість вилученої лісопродукції становить майже 35 тисяч гривень.

За матеріалами СБУ поліцією відкрито кримінальні провадження за ст. 191 та ст. 346 Кримінального кодексу України. Тривають слідчо-оперативні заходи для встановлення та притягнення до відповідальності всіх фігурантів протиправних оборудок.

Михайло ЛИСЕВИЧ.
Фото надано автором.
Тернопільська область.

0 коммент.:

Дописати коментар