вівторок, 7 березня 2017 р.

Володимир Бондар прокоментував гучні затримання лісівників на РівненщиніЗаступник голови Державного агентства лісових ресурсів, депутат Волинської облради Володимир Бондар намагався вирішити ситуацію із роботою рівненських лісгоспів після гучного затримання на хабарі верхівки місцевих лісівників.

Про це він розповів у телефонному коментарі ВолиньPost.

Національна поліція заявила, що на Рівненщині колишній начальник управління лісового господарства та нинішній виконувач обов’язків начальника отримали хабар від восьми директорів лісгоспів (всього на Рівненщині – 16 лісгоспів).

За інформацією видання Рівне вечірнє, директори лісгоспів привезли у Рівне 15 тисяч євро та 5 тисяч доларів хабара, щоб керівництво управління домовилося із Держагентством.

Для того, аби розібратися у скандальній ситуації на місці, у Рівному побував заступник голови Державного агентства лісових ресурсів, депутат Волинської облради Володимир Бондар.

Він запевнив, що приїхав, аби розібратися у ситуації. «Важливо, щоб ця ситуація не позначилася на роботі місцевих підприємств», - зазначив Бондар.

З його слів, зараз тривають перевірки, але Волині ця резонансна справа не стосується. «Це має відношення винятково до Рівненщини. Важко щось конкретніше прокоментувати, поки тривають слідчі дії», - зазначив Володимир Бондар.

Сьогодні, 14:04

0 коммент.:

Дописати коментар