пʼятниця, 10 березня 2017 р.

Генеральне весняне прибирання волинського лісу розпочалося

Навесні цього року першими вийшли очистити узбіччя та лісові масиви від сміття у державних підприємствах «Волинський лісовий селекційно-насінневий центр» та «Турійське лісове господарство».

Про це повідомила прес-служба Волинського ОУЛМГ.

У лісах с. Гаразджа Луцького р-ну 25 учнів Піддубцівської та Гараджанської школи під пильним контролем та з допомогою дорослих прибрали територію протяжністю 4,5 км.

У Турійському районі до традиційної акції «Чистий ліс» організатори – а серед них працівники підприємства Василь Омелянчук, Олександр Студенчук, Іванна Янкович – долучили учнів Дольської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Разом вони не лише розчистили ділянки в урочищі Острово площею 1,5 га, а й подбали про житло для птахів – розвісили 10 шпаківень.

Акція «Чистий ліс», яку волинські лісівники з ініціативи начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка започаткували минулого року, стає традиційною і набирає обертів. До кінця березня вона відбудеться у кожному районі. І має дві простих мети.

Перша, звісно, очистити ліс від бруду, що так «яскраво прикрашає» незасніжені лісові масиви. Друга – навчити всіх жити так, щоб традиція з прибирання побутових відходів стала зайвою. Через відсутність у лісі сміття.

Поки ж волинські лісівники, залучаючи до роботи всіх охочих, так масштабно прибиратимуть ліс двічі на рік – навесні та восени.

Також нагадуємо: стати учасником акції «Чистий ліс» просто. Ви можете звернутися безпосередньо у державне лісогосподарське підприємство, що у вашому районі, або ж до Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

0 коммент.:

Дописати коментар