четвер, 16 березня 2017 р.

Колегія Херсонської ОДА. ВІДЕО

У Херсонській ОДА відбулася колегія Херсонської ОДА. На засіданні обговорили 2 питання.

Перше з них стосувалося забезпечення сіл кваліфікованими працівниками: вчителями, медиками, працівники соціальної сфери, спортивними тренерами. У багатьох селах області кадрова криза: досвідчені працівники пішли на пенсію, а молодь працювати у селі не хоче. Як вихід, губернатор радить керівникам сіл та районів самим визначатись: скільки їм потрібно працівників і у яких сферах і подавати заявку на держзамовлення. З іншого боку, Андрій Гордєєв пропонує сільським радам надавати позики випускникам сільських шкіл на навчання у вишах.


Фото не має зовсім ніякого відношення до змісту статті (іншого просто небуло)


Перший заступник голови ХОДА Валентина Січова підкреслила: Херсонська область перша в України впроваджує таку модель підготовки кадрів для сіл.

Друге питання – захист лісів області від пожеж. Начальник Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства повідомив: через відсутність державного фінансування охороняти ліси нікому і нічим.

Брак грошей та працівників призвів до збільшення пожеж у лісах. Про це повідомив головний надзвичайник області.

На колегії ініціювали звернення до Кабінету Міністрів. Проситимуть урядовців повернути фінансування лісовим господарствам. Також у планах обласного керівництва – створення регіонального парку, який об’єднає ліси Каховського, Олешківського та Голопристанського районів. Такий крок допоможе залучити кошти з державного бюджету. Але це проект на майбутнє. Поки що голова ХОДА доручив головам Голопристанського та Олешківського районів створити резерв пального.

Наступне засідання колегії – за місяць.

http://www.vtvplus.com.ua/lang/ua/news/kherson/50802-kolegya-hersonskoyi-oda.html


0 коммент.:

Дописати коментар