неділя, 19 березня 2017 р.

Заліснимо зруби і виростимо нові ліси
Щорічно лісівники Чорноліського лісгоспу у повному обсязі заліснюють площі, пройдені суцільними рубками. У 2016 році висаджено лісових культур на зрубах на площі 91 га, створено 23,5 га нових лісів та 1,1 га плантацій новорічних ялинок. Всі лісокультурні об'єкти протягом року доглядались і ввійшли в зимовий період у відмінному стані. За результатами осінньої інвентаризації переведено у вкриті лісовою рослинністю землі 111,3 га лісових культур, з них 46,9 га насаджень захисного призначення.

В перші дні весни лісівники вже підготувалися до лісокультурної кампанії і з настанням відповідних погодних умов відразу ж розпочнуть садити лісові культури у всіх лісництвах лісгоспу. Дивлячись на те, що останніми роками весняної погоди в Україні дуже мало – лісокультурна кампанія проходитиме в дуже стислі терміни, а об'єми запланованих робіт значні.

Навесні 2017 року підприємством заплановано заліснити зруби 2016 року на площі 71,2 га та створити 0,7 га плантацій новорічних ялинок. Незважаючи на відсутність державного фінансування на лісорозведення (створення нових лісів захисного призначення на землях переданих у постійне користування) прийняте рішення власним коштом створити 10 га нових лісів у Дмитрівському лісництві.

Садивним матеріалом, вирощеним у власному господарстві, лісгосп забезпечений у повному обсязі.

http://chernoles.com/

0 коммент.:

Дописати коментар