середа, 15 березня 2017 р.

Смерть лісоруба на Ужгородщині. Офіційний коментар лісового та мисливського господарства

Офіційна відповідь Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства щодо незаконної рубки на українсько-словацькому кордоні.

У понеділок, 13 березня, в ДП "Ужгородське лісове господарство", у кварталі 1 виділу 7, жителі села Циганівці незаконно рубали дерева, які постраждали від вітровалу. У результаті чого один із людей отримав смертельну травму і помер на місці незаконної рубки.

Працівниками лісової охорони оглянуто місце нещасного випадку, виявлено незаконно заготовлені вітровальні та вітроломні дерева породи бук в кількості 5 штук, про що складено акт огляду місця вчинення правопорушення лісового законодавства.Хочемо також наголосити, що у даному місці лісове господарство не проводить жодні лісогосподарські заходи. Потерпілий не є працівником ДП "Ужгородське лісове господарство" та вказівки і відповідного дозволу на проведення рубки й розчищення не отримував. Матеріали розслідування нещасного випадку знаходяться у відділі Нацполіції.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

http://clipnews.info/newstopic.htm?id=111499РОЗВИТОК ПОДІЙ                                                                                                                        

Смерть від дерева: Прикордонники кажуть, що рубали в Ужгородському лісгоспі офіційно

За словами прикордонників чопського загону, лісники йшли на рубку з документамиПро це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Мукачево.net"."До нас лісники заходять на ділянку відповідно до списків, які подаються на затвердження лісництвом начальнику загону, який все затверджує,...

0 коммент.:

Дописати коментар