неділя, 5 березня 2017 р.

Збережімо світ дикої природи!

 

Щорічно у всьому світі 3 березня відзначається Всесвітній день дикої природи, який був проголошений у 2013 році на 68-й сесії Генеральної Асамблеї ООН. Напередодні лісівники провели низку заходів, присвячених Дню дикої природи. Активну участь у них взяли учні шкільних лісництв.

Працівники лісу звернули увагу дітей на різноманіття і красу дикої фауни і флори, а також підвищили рівень інформованості молоді про користь від природоохоронної діяльності людини.

У повсякденній роботі з учнями проблемі збереження світу дикої природи приділяється значна увага. Лісова охорона розповідає юній аудиторії про рідкісних та зникаючих тварин і рослин, навчає правилам поведінки у світі навколишньої природи, а також екологічній етиці. Багато уваги приділяється охороні особливо цінних природних територій.

Лісівники пояснюють дітям, що для збереження рідкісних острівців дикої природи необхідно дотримуватись правил поведінки в лісі. А саме обережно поводитись з вогнем у зелених насадженнях, прибирати сміття в місцях відпочинку, бережливо ставитися до тварин і рослин.

Працівники лісу постійно підгодовують лісових мешканців, коли тим важко добувати собі корм, слідкують за станом біотехнічних споруд, здійснюють охорону мисливської фауни.

Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ
Опубліковано: Субота, 04 березня 2017, 14:39

0 коммент.:

Дописати коментар