неділя, 5 березня 2017 р.

Парламент у п'ять разів підняв штрафи за підпал і забруднення лісуТаке рішення підтримали 254 нардепа

Верховна Рада України підтримала за основу законопроект №2604 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації європейських екологічних норм про охорону середовища рідкісних видів тварин і рослин)". За документ з другого разу проголосували 254 парламентаря (спочатку 225), передає кореспондент РБК-Україна.

Так, передбачається збільшення штрафу за забруднення лісів відходами громадянами з 5-10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян до 25-50 (один такий мінімум становить 17 гривень), а для посадових осіб - з 10-20 до 50-100 неоподатковуваних мінімумів.

Також парламент збільшив штраф за порушення вимог пожежної безпеки в лісах для громадян з 1-3 неоподатковуваних мінімумів до 5-15, для посадових осіб - з 3-10 до 15-50.

Нагадаємо, ВР підтримала в другому читанні законопроект №2023 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання Конвенції 1979 року про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі)". За документ з другого разу проголосували 248 народних депутатів.

07.02.2017 - 14:30


Закон станом на 05.03.2017 не набрав чинності

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації європейських екологічних норм про охорону середовища рідкісних видів тварин і рослин
Верховна Рада України постановляє:
I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
1. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122):
1) в абзаці другому статті 71 слова "від трьох до семи" замінити словами "від п’ятнадцяти до тридцяти п’яти";
2) в абзаці другому статті 73 слова "від п’яти до десяти" замінити словами "від двадцяти п’яти до п’ятдесяти", а слова "від десяти до двадцяти" - словами "від п’ятдесяти до ста";
в абзаці другому частини першої слова "від одного до трьох" замінити словами "від п’яти до п’ятнадцяти", а слова "від трьох до десяти" - словами "від п’ятнадцяти до п’ятдесяти";
в абзаці другому частини другої слова "від трьох до десяти" замінити словами "від п’ятнадцяти до п’ятдесяти", а слова "від семи до дванадцяти" - словами "від тридцяти п’яти до шістдесяти";
4) абзац перший статті 90 після слова "Погіршення" доповнити словом "знищення".
2. В абзаці третьому частини другої статті 16 Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 34, ст. 502) слова "здійснення протипожежних і санітарних заходів" замінити словами "здійснення протипожежних заходів та вибіркового діагностичного відстрілу диких тварин для ветеринарно-санітарної експертизи".
3. Частину першу статті 19 Закону України "Про тваринний світ" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 14, ст. 97) доповнити абзацом шостим такого змісту:
"жорстокого поводження з дикими тваринами (незалежно від виду тварин, форми вчинення такого діяння та наслідків, що настали)".
4. Абзац другий частини першої статті 20 Закону України "Про Червону книгу України" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 30, ст. 201) після слова "погіршенні" доповнити словом "знищенні".
II. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2. Кабінету Міністрів України у шестимісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
забезпечити прийняття нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону;
привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Президент України
П.ПОРОШЕНКО
м. Київ 
7 лютого 2017 року 
№ 1829-VIII

0 коммент.:

Дописати коментар