неділя, 5 березня 2017 р.

Ліс рубають – бакси летять... і арешти всіх директорів лісгоспів Рівненської області

Арсен АВАКОВ

10 затриманих у "Лісовій справі".Співробітники Управління захисту економіки Нацполіціі спільно з Військовою прокуратурою провели спецоперацію по викоріненню корупційної складової в лісгоспах від нижчої ланки до верхівки.

Щоб спокійно працювати "по закону", директори лісгоспів заносили керівництву десятки тисяч євро. А ті, в свою чергу, домовлялися з контролюючими службами про позитивний результат їх перевірок.

Сьогодні, 5 березня, затримали в.о. начальника і екс-керівника Управління лісового та мисливського господарства Рівненської області та 8 директорів лісгоспів, які "сумлінно" працювали навіть на вихідні дні.

До речі, колишній керівник пішов зі свого посту місяць тому. Його "справу" продовжив новопризначений начальник.
15 тисяч євро і 5 тисяч доларів привезли директори лісгоспів керівництву управління. Указану суму повинні були передати перевіряючим з Держлісагентства за приховування виявлених порушень. Корупція в класичному вигляді, якісно задокументовані і ті хто брав, і ті хто давав!!!

Дякую співробітникам Управління захисту економіки в Рівненській області ДЗЕ Нацполіціі і військовій прокуратурі за відмінну відпрацювання та оперативне затримання.

Крок за кроком знищимо корупцію.

Джерела0 коммент.:

Дописати коментар