субота, 11 березня 2017 р.

На Волині лісівники та працівники райдержадміністрації прибирали ліс (ФОТО)Організували акцію у ДП СЛАП «Рожищеагроліс» 9 березня. Прибирали у Стирному лісництві вздовж узбіччя дороги села Дубище – Носачевичі. Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Лісничий Стирного лісництва Руслан Мороз, помічник лісничого Олександр Юфімюк, інженер лісового господарства Вікторія Новосад, майстер лісу Володимир Мірчук, головний спеціаліст служби у справах дітей Рожищенської райдержадміністрації Андрій Жога, директор Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Олег Шварцкоп, юрисконсульт Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Олександр Сітовський, фахівець із соціальної роботи Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Олександр Дубровський – загалом вісьмом учасникам акції вдалося очистити від побутового бруду 2 га лісових масивів! Крім того, ліквідувати 6 несанкціонованих сміттєзвалищ.У Рожищенському лісгоспі наголошують, що то лише початок. Подібні акції відбуватимуться й надалі. Тож охочі можуть приєднуватися.

А для лісівників загалом така робота є щоденно-буденною. Особливо навесні ліс потребує людських рук. Бо ж до зустрічі з відвідувачами, крім лісових масивів та узбіч, треба підготувати збудовані лісівниками рекреаційні пункти – у теплу пору року вони найбільше страждають через невдячних відвідувачів.
14:21 11.03.2017 

0 коммент.:

Дописати коментар