середа, 15 березня 2017 р.

Смерть від дерева: Прикордонники кажуть, що рубали в Ужгородському лісгоспі офіційно

За словами прикордонників чопського загону, лісники йшли на рубку з документамиПро це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Мукачево.net".

"До нас лісники заходять на ділянку відповідно до списків, які подаються на затвердження лісництвом начальнику загону, який все затверджує, і маючи при собі службові посвідчення. У них є такі рубочні квитки, за цим слідкує вже лісництво, це не наша компетенція", — повідомила прес-секретар Чопського прикордонного загону Олена Трачук.

За її словами, лісники пройшли на територію застави строго за дозволом, який, до речі, видає лісництво. Але прикордонники не цікавляться, де саме будуть вирубуватися дерева.

"Вони мали такі документи, але наші не вичитують де саме вирубують ліс, це не наша компетенція. У них дозвільні документи на право проходу були. Вони там знаходились офіційно і законно", — додала прес-секретар.

Нагадаємо, у прес-службі Закарпатського ОУЛМГ зазначили, що згадана вирубка, у якій загинула людина, була самовільна, а працівників Ужгородського лісового господарства там не було.

Сьогодні, 16:05

0 коммент.:

Дописати коментар