середа, 15 березня 2017 р.

Прес-конференція проти знищення лісу в урочищі Бичок. ВІДЕО

13.03.2017 відбулася прес-конференція "Екологи та активісти вимагають від Петра Порошенка припинити знищення лісу, захищеного указом Президента", яку організував інформаційно-аналітичний центр "Логос" в прес-центрі "Українських Новин"

У 2010 році Київрада і ТОВ "Авеста-буд" уклали договір про оренду частини лісу в урочищі Бичок на 10 років, незважаючи на указ президента від 2007 року щодо оголошення даної території об’єктом природно-заповідного фонду, частиною Національного природного парку "Голосіївський".

Ділянка лісу була передана компанії для будівництва офісних комплексів, готелів тощо.

За словами заступника голови Національного екологічного центру України Олексія Василюка, абсолютно всі дії забудовника є незаконними, так як знищення лісу і забудова на землях природно-заповідного фонду є грубим порушенням закону "Про природно-заповідний фонд".

Директор Національного природного парку "Голосіївський" Борис Дробот додав, що активісти вже кілька років намагаються через суд зобов'язати Київську міську раду розірвати договір оренди з ТОВ "Авеста-буд".

За словами Дробота, 16 березня Київський апеляційний господарський суд має намір розглянути питання про розірвання зазначеного договору оренди.

Координатор громадської ініціативи "Екозагін" Михайло Погребиський повідомив, що у 2016 році невідомі вирубали ліс та завезли бетонні конструкції на територію урочища Бичок, що було оформлено як недобудована власність ТОВ "Авеста-буд".

Пдписанти звернення: Національний екологічний центр України, Національний природний парк "Голосіївський", Міжнародна благодійна організація "Екологія, Право, Людина", ВМГО "Студентське братство", ГО "Зелена Платформа" та інші.

Опубликовано: 15 мар. 2017 г.

0 коммент.:

Дописати коментар