пʼятниця, 10 березня 2017 р.

На Київщині лісгоспи почали проводити протипожежні заходи

Для посилення охорони лісів від пожеж держпідприємство «Фастівське лісове господарство» оголосило про початок пожежонебезпечного періоду.

Біля лісових масивів вздовж доріг загального користування та у місцях відпочинку населення виставлені аншлаги, поновлюються біг-борди на протипожежну тематику; публікуються у засобах масової інформації звернення до громадян з питань дотримання вимог пожежної безпеки; проводиться роз’яснювальна робота з відпочиваючими та місцевими жителями у вигляді бесід.

З метою посилення контролю за станом пожежної безпеки, в центральній садибі лісгоспу вже запрацювала система відеоспостереження, де чергові диспетчери уважно відстежують ситуацію в навколишніх лісах і на прилеглих територіях. Лісовою охороною здійснюється контроль за випалюванням сухої трав'янистої рослинності за межами лісового фонду, залишків на сільгоспугіддях, очерету в заплавах річок біля лісового масиву, а також проводиться патрулювання лісових угідь та рейди з профілактики лісових пожеж. Крім того у лісгоспі заплановано в цьому році поновити 1000 км існуючих мінералізованих смуг та створити 300 км нових.

За інформацією прес-служби Київського обласного та по м. Києву УЛМГ
2017-03-09 17:20:23

0 коммент.:

Дописати коментар